פרוייקטים מיוחדים

חברת מפרם מתמחה בניהול והקמה של פרויקטים גדולים. בשנים האחרונות ביצעה החברה מספר פרויקטים תשתיתיים גדולים ומורכבים ברחבי הארץ עבור גופים ומוסדות מוכרים ומובילים.

בין הפרויקטים שבוצעו וחלקם עדיין נמצאים ניתן למצוא:

  • מיגון גג מליאת כנסת ישראל - פרויקט מורכב וייחודי אשר בוצע בפרקי זמן קצרים מאד וללא הפרעה לניהול השוטף של הכנסת ומוסדותיה.
  • הקמת מערך תחנות השרות של חברת בטר פלייס עבור המכוניות החשמליות שלה ברחבי הארץ.
  • הקמת מסוף המטענים הגדול בנמל התעופה בן גוריון.
  • בנייה והצבה של תא תת לחץ מתקדם המאפשר לשפר בצורה ניכרת את רמת הביטחון בטיסות היוצאות מישראל.

בכלל הפרויקטים הנ"ל מדובר בפרוייקטים רב תחומיים ובהיקפי עבודה משמעותיים אשר מבוצעים ומנוהלים במקצועיות רבה ותוך מתן שירות איכותי על ידי צוות המנהלים והעובדים של החברה.

ועוד מגוון נרחב של פרויקטים מיוחדים אשר בוצעו עבור תשתיות הצבא, הממשלה וגופים עסקיים במדינת ישראל. לרשות חברת "מפרם" עומד כל הידע המקצועי הנדרש לצרכי תכנון, ייצור, ביצוע והשלמת כל פרויקט הנדסי, וכמו כן היא מחזיקה בתואר קבלן מורשה בהיקף בלתי מוגבל במשרד הביטחון, רשם הקבלנים במדינת ישראל וגופים ממשלתיים במדינה.

בין יתר תחומי הפעילות הענפים של חברת "מפרם" תוכלו למצוא גם את תחום ייבוא טכנולוגיות המבנים. בתחום זה מייבאת חברת "מפרם" מבנים ומתקנים מחו"ל, ודואגת להתקנים בארץ, וכל זאת על פי דרישת הלקוח, ותוך כדי יצירת חיסכון משמעותי בעלויות ההקמה והבנייה. בין היתר מבצעת החברה הליך תכנוני המשלב מבנים מיובאים וטכנולוגיות מתקדמות מהעולם הגדול, לצד תשתיות הנדסה אזרחיות המיושמות ומבוצעות על ידי צוותי העבודה של החברה בישראל.

הידע המקצועי בשילוב הציוד המתקדם העומד לרשות החברה, והניסיון הרב תחומי שלה בליווי הליכי תכנון, בניה, הקמה והעמדה של פרויקטים, מקנים לחברה את היכולות המקצועיות להתמודד עם כל אתגר וכל פרויקט כזה או אחר.

תחומי פעילות

הנדסה אזרחית קונסטרוקציות פלדה הקמת מפעלים והרכבת מכונות העברת מפעלים והרכבת ציוד מחזור פסולת ואיכות סביבה שיקום נזקים גשרי פלדה מבנים יבילים ופריקים תעלות גזים וארובות עבודות שינוע מיוחדות אחסנה יבשה רמפות ניידות וקבועות מגדלי זיקוק מיכלי איחסון אנטנות ומגדלים גבוהים גרורים ומיכליות עבודות צנרת חסם אש הקמת אולמות ספורט פרוייקטים מיוחדים חיזוק מבנים מפני רעידת אדמה
קטלוג
החטיבה הבטחונית
English
חייגו עכשיו: 072-2570534

רח' יוסף לוי 6
ת.ד. 1165 א.ת.קרית ביאליק 2711101