קבלן הנדסה אזרחית בלתי מוגבל

הנדסה אזרחית הינו תחום רחב העוסק בתכנון וביצוע של מבנים ומערכות לצרכיי מגורים ותעשייה כאחד. קבלן הנדסה אזרחית בלתי מוגבל מוענק לחברות העוסקות במגוון נרחב של עבודות הנדסיות של מבנים ובנייני רבי קומות, מבני דיור ותעשייה, פיתוח דרכים, שדות תעופה, נמלים, גשרים, מתקני אנרגיה ועוד.

חברת "מפרם" אשר נוסדה בשנת 1962, הינה חברה רב תחומית המשלבת בעשייתה מגוון נרחב של תחומי הנדסה בארץ ובעולם. מיום הקמתה עוסקת החברה בהנדסה אזרחית, והיא רשומה כקבלן רשום ברשם הקבלנים. בין יתר עבודותיה, מבצעת חברת "מפרם" עבודות כגון: הקמה ותכנון של מבנים למגורים, הקמה ותכנון של מבני ציבור, הקמה ותכנון של מבני תעשייה, בריכות שחייה, מאגרי מים, עבודות תשתית ופיתוח ועוד מגוון נרחב של עבודות הקשורות לענפי ההנדסה האזרחית.

אחת ההתמחויות של החברה היא בתכנון והקמה של מבנים קשיחים המיועדים לצרכי החסנה יבשה, והקמת בתי קירור מתועשים, המוקמים באמצעות טכנולוגיות אטימה מהמתקדמות ביותר בעולם.

מייבאים טכנולוגיות מתקדמות!

בין יתר תחומי הפעילות הענפים של חברת "מפרם" תוכלו למצוא גם את תחום ייבוא טכנולוגיות המבנים. בתחום זה מייבאת חברת "מפרם" מבנים ומתקנים מחו"ל, ודואגת להתקנים בארץ, וכל זאת על פי דרישת הלקוח, ותוך כדי יצירת חיסכון משמעותי בעלויות ההקמה והבנייה. בין היתר מבצעת החברה הליך תכנוני המשלב מבנים מיובאים וטכנולוגיות מתקדמות מהעולם הגדול, לצד תשתיות הנדסה אזרחיות המיושמות ומבוצעות על ידי צוותי העבודה של החברה בישראל.

בין יתר תחומי הפעילות הענפים של החברה תמצאו: הקמת מפעלים והרכבת מכונות, העברת מפעלים והרכבת ציוד, הקמת גשרי פלדה, הקמת אולמות ספורט, הקמת מבנים יבילים ופריקים, הקמת מגדלי זיקוק, העמדת מיכלי אחסון, עבודות צנרת ופיתוח, עבודות שיקום נזקים, הקמת מגדלי תקשורת, הקמת מבני החסנה יבשה, ייצור והתקנת תעלות גזים לחומרים שונים, הקמת תשתיות פלדה, הקמת מבני פלדה ועוד מגוון נרחב של פרויקטים אזרחיים, ציבוריים, ממשלתיים וצבאיים בהם מעורבת חברת "מפרם".

לרשות חברת "מפרם" עומד כל הידע המקצועי הנדרש לצרכי תכנון, ייצור, ביצוע והשלמת כל פרויקט הנדסי, וכמו כן היא מחזיקה בתואר קבלן מורשה בהיקף בלתי מוגבל במשרד הביטחון, רשם הקבלנים במדינת ישראל וגופים ממשלתיים במדינה.

לרשות החברה אישור ורישיונות לעסוק במגוון נרחב של עבודות בנייה, תכנון והקמה, הן לצרכי בנייה בבטון והן לצרכי בנייה בתחום הפלדה. כלל שירותי החברה מוענקים תחת קורת גג אחת, וכל זאת על מנת להעניק לכל אחד ואחת מלקוחות החברה את השירות המקסימאלי העונה לדרישותיו וצרכיו.

תחומי פעילות

הנדסה אזרחית קונסטרוקציות פלדה הקמת מפעלים והרכבת מכונות העברת מפעלים והרכבת ציוד מחזור פסולת ואיכות סביבה שיקום נזקים גשרי פלדה מבנים יבילים ופריקים תעלות גזים וארובות עבודות שינוע מיוחדות אחסנה יבשה רמפות ניידות וקבועות מגדלי זיקוק מיכלי איחסון אנטנות ומגדלים גבוהים גרורים ומיכליות עבודות צנרת חסם אש הקמת אולמות ספורט פרוייקטים מיוחדים חיזוק מבנים מפני רעידת אדמה
קטלוג
החטיבה הבטחונית
English
חייגו עכשיו: 072-2570534

רח' יוסף לוי 6
ת.ד. 1165 א.ת.קרית ביאליק 2711101