רמפות ניידות וקבועות

רמפה ניידת מבית חברת מפרם רמפה ניידת צהובה חברת מפרם על גבי מוביל רמפה ניידת צהובה של מפרם על הקרקע 3 מלגזות על גבי רמפה ניידת של מפרם מלגזה עולה על רמפה לפריקת מכולות של מפרם בדרכה להעמסת משטח לתוך מכולה מלגזה עולה על רמפה ניידת רמפה ניידת מוצבת על הקרקע 20/08.jpg תקריב של גלגלי הרמכולה מבט צד על הרמפה הניידת של מפרם לוגו אדום גדול על צלעה של הרמפה הניידת תקריב של קצה הרמפה הניידת רכב לבן עולה על רמפה ניידת
מבט צד על רכב לבן שעולה על רמפה ניידת לפריקת מכולות מבט על רמפה ניידת מבט אלכסוני על הרמפה הניידת רמפה ניידת של מפרם ברחבה של מפעל מבט על על משטח הרמפה הניידת מבט צד על משטח הרמפה הניידת צילום של מתקן קיבוע אדום על גבי הרמפה הניידת צילום של גחון הרמפה מבט על: משטח הרמפה מבט על 2: משטח הרמפה מלגזה עולה על משטח הרמפה מתקן קיבוע אדום על גבי הרמפה

רמפה ניידת לשינוע מהיר וקל לפריקה והמכלה (רמכולה)

 • הרמפות של מפרם מהמובילות בעולם נבדקו על ידי הגופים המובילים במשק הישראלי.
 • שמירה ייחודית על צמיגי המלגזה
 • מקדם ההחלקה הטוב בעולם
 • שמירה מלאה על המלגזה ועל גב המפעיל
 • רמפות ניידות ועמידות בסטנדרטים בינלאומיים
 • היחידה בישראל שנמכרת עם תקן Iso9001 הבינלאומי
 • התחייבות לטרייד עד 10 שנים לאחר הרכישה

כאשר שינוע מהווה חלק בלתי נפרד ממחיר המוצר, חשוב לדעת איך לשנע לא פחות מאשר מה לשנע. הרמכולה (רמפה + מכולה) בנויה בשיטות חדשניות המבטיחות לך, הלקוח, תמורה מלאה לכספך תוך זמן קצר!
הרמכולה באה לחסוך את זמן הפריקה וההעמסה מהמכולה, משאית וטריילר, ולשמש "גשר פריקה נייד" למפעלים בהם אין מזח פריקה.

בתכנון הכלי ובפיתוחו הושקעו מחשבה וידע רב אשר הביאו למוצר בטוח בתפעול, יעיל בעבודה, קל בהובלה וכיוונון אל הטריילר.

לקבלת מידע נוסף והזמנות חייגו: 072-2570534 או השאירו פרטים ביצירת קשר


חברות מובילות בישראל העובדות עם הרמפות של מפרם

מפרם מספקת את שירותיה ומוצריה לחברות רבות ומובילות בכל הארץ, חלק קטן מהן רשומות בטבלה למטה. אם אתה מכיר את אחד ממנהלי הרכש/התפעול שלהם באופן אישי, שאל אותו בעצמך עד כמה הוא מרוצה

איילת ברקן חברת המלח לידור כימיקלים פיטדה
בתי זיקוק נפט - חיפה חברת נמל חיפה מאפיית דוידוביץ פמול - ערד
גבס השרון טבעול מ.ג.מ פרדס מוצרי הדר
גבעם טופולסקי מיבא פלסט פרי אור
גד"ש - אורה טל-אור אקולוגיה מלגול פריקלאס - ים המלח
גלעם טמבור מפעל דטיק קיבוץ בית קמה
גניר - חו"ל טמפו - ירוחם מפעלי ים המלח ק.מ.מ.
גרפופרינט טרבלסי שיווק בע"מ משיח קרמיקה שלאון
דובק יכין - פ"ת מתפרות ליאור רפא״ל
דור כימיקלים יפו מור נגב קרמיקה בע"מ רותם אמפרט נגב
דשנים כבלים וחוטי חשמל סוגת רשות הנמלים
המשביר - ת"א כימאגיס - רמת חובב סודה-סטרים תוסף קומפאונדס
התעשייה האווירית כיתן פז תפודי חן
זיו כימיקלים אוסם הגליל אורשר מחסנים ועוד…

השירות של מפרם

 • הצעת מחיר: תישלח בתוך 48 שעות.
 • לו”ז אספקה: תוך 45 ימי עבודה מיום הזמנה.
 • מיקום אספקה: בשער מפעלנו בא.ת. קריית ביאליק או בכנות שליד גדרה (בתוספת תשלום).
 • פריקה והובלה: מומלץ לפרוק את הרמפה באמצעות מלגזה 3 טון או להיעזר בהובלה עם מנוף.
 • הגבלת משקל: לרמכולה יש הגבלת משקל של 10 טון - חשוב לשים לב להגבלת המשקל!
 • תפעול ותחזוקה: חשוב להקפיד על הנחיות התפעול והתחזוקה שלה, במקרה של שאלה - ניתן להיוועץ עם מחלקת ההדרכה של מפרם - טל 072-2570534.


קצת על הרמפה

רמפה זהו מתקן התניידות אשר מטרתו להקל על תנועה, או לחלופין, לשמש לצורכי יצירת במה עבור פעילות מסוימת, כמו פריקה או העמסה, נשיאה, העברה ממקום למקום ועוד. כל דגם בנוי בצורה אחרת ומאפשר התנהלות מסוג שונה, כך שבעת הבחירה יש להגדיר תחילה את הצורך לשמו יש דרישה ולאחר מכן, יש להגדיר את המיקום בו הרמפה תהיה ממוקמת , שכן , ישנן רמפות קבועות אשר משמשות לפריקה והעמסה של מכולות, ובמקביל ניתן למצוא גם רמפה ניידת לשינוע מהיר וקל לפריקה ועוד תצורות שונות של רמפה אשר משמשות לצורך כזה או אחר.

מבין מגוון השימושים ברמפה, הנפוצים ביותר הם לצורך פריקה או העמסה של ציוד ממקומות שונים, בין היתר ממכולות ציוד, מהן יש צורך להוריד או להעמיס עליהן את הציוד. כאשר בדרך כלל מדובר על רמפה ניידת אשר מאפשרת תזוזה בקלות יחסית.

הרמפה מאפשרת העלאה והורדה של מוצרים כבדים שונים, כך במקום להעלות באופן עצמאי, היא משמשת כפלטפורמה להעלות חפצים, כאשר ניתן למצוא אותה בתצורות שונות. במקרה כזה, הדוגמא הקלאסית תהיה למשאיות, כך למשל נעזרים ברמפה כמו מנוף, ובמקום לשאת ארגזים באופן ידני או בעזרת גלגלת, ניתן לבחור דגם עם מנגנון מכאני, שבעזרתו ניתן להעלות דברים על גבי המשאית.

חשוב לשים לב להגבלות המשקל בשימוש ברמפה להעמסת ציוד במשאית, במידה ויש, על מנת לא להעמיס משקלי יתר עליה, בכדי שלא תקרוס. כמו כן, חשוב לקבל הנחיות מפורטות אודות אופן התפעול והתחזוקה של הרמפה לפריקה והעמסה של מכולות, על מנת להבטיח פעילות תקינה שלה.

רמפה + מכולה = רמכולה

רמפה ניידת לפריקה והעמסה של מכולות ומשאיות המשונעת בקלות ובמהירות ע"י מלגזה.

נגמר המקום?

הרמכולה הניידת היא הפתרון המועדף - אתה יכול לאחסן אותה במקום לא פעיל במתחם ובשעת הצורך להביא אותה למקום הפריקה. הרמכולה היא בעצם מזח נייד.

צריך לפרוק בכמה מקומות שונים?

במתחמים גדולים לא תמיד נוח לפרוק ציוד וסחורות שונות באותו מקום - אם עד היום היית חייב לפרוק את כל הדברים במזח פריקה אחד ואז לשנע אותם שוב בתוך המתחם שלך - הרמכולה מאפשרת לפרוק כל ציוד או סחורה בדיוק במקום שנח לך!

למה זה פשוט משתלם?

לא רק בשל העלויות הכרוכות בשינוע (והן לא קטנות!), הרמכולה מאפשרת ניידות, נוחות ויעילות בכל סביבת עבודה, כך שמעבר לחיסכון הכלכלי והתמורה המלאה עבור הכסף ששילמת, אתה חוסך מעצמך טעויות, בזבוז זמן והרבה כאבי ראש וגמיש לכל מצב בשטח.

ממציאים מחדש את הרמפה

הרמכולה הינה פרי תכנון חדשני במסגרתו בדקנו ושיפרנו כלים דומים. בתכנונה ובפיתוחה הושקעו מחשבה, ניסיון מעשי וידע רב, היא בנויה בשיטות חדשניות, אשר הביאו למוצר יעיל, קל לתפעול, ניתן להתאמה ובטוח לשימוש. מסיבה זו, חלק משמעותי מלקוחותינו הם לקוחות ממשיכים הרוכשים רמפה שניה או שלישית מתוצרת מפרם.

רמפה רחבה וארוכה במיוחד לשימושים ייעודיים לחברת פלסן סאסא:

רמפה ניידת צהובה של חברת מפרם על גבי מוביל רמפה ניידת בסמוך למבנה תעשייתי רמפה ניידת ללא מוביל בסמוך למפעל שינוע רמפה ניידת באמצעות מנוף


איך בוחרים רמפה?

כשבאים לרכוש רמפה, יש לבדוק 4 שאלות שונות כדי לבחור בצורה הטובה ביותר את המוצר לו אתה זקוק בהתאם לצרכיך:

1. למה?

למה בדיוק אתה צריך רמפה? מה המטרה הספציפית? פריקה או העמסה, נשיאה או העברה ממקום למקום וכו׳. זהו כלל הברזל שכן בסופו של דבר הכלי המדהים הזה נועד להקל עליך ולשפר את ביצועיך בסביבת העבודה, אין טעם לרכוש רמפה שלא עונה לצרכים הנדרשים.

2. איפה?

בחירת המיקום הוא חלק חשוב בתהליך ורצוי לתכננו עוד בטרם בחירת הרמפה. איפה הרמפה תהיה ממוקמת? האם יש לך מזח פריקה? כמה מקום פנוי יש לך בשטח שלך לרמפה? האם יש צורך ברמפה ניידת? וכו׳.?

3. מה?

בבחירה נכונה של רמפה - הגודל כן קובע! במקרה הזה גם המשקל. מה גודל הרמפה לו אתם זקוקים? מה המשקל אותו היא צריכה לשאת? חשוב להתאים את הבחירה לצרכים האישיים כך שתוכלו לקבל מענה מלא לכל הדרישות.

4. כמה?

לפני הבחירה חשוב שתשאל את עצמך מה התקציב הכולל שיש לך לרמפה? יש לשקול את הסעיף הזה בחוכמה, רצוי לבדוק את טווח המחירים הקיים לפני הערכת התקציב ולזכור שהשקעה טובה היא השקעה לטווח ארוך. רמפות שנראות זולות ברכישה עלולות לגרום נזקים בהמשך, ולהיפך, רמפות שנראות כיקרות ברכישה נוטות להחזיר את ההשקעה די מהר


אז למה כדאי לרכוש רמכולה?

 • עומסים כבדים במיוחד - לרמפה כושר נשיאה מותר של 10 טון. לאחרונה פותחה במפעלנו רמפה חדשה עבור מלגזות רחבות (דבל ג'אנט) לעומס מותר של 12 טון / 16 טון!

 • מרכז כובד - הרגליים ממוקמות מעבר למרכז הכובד, דבר המאפשר שימוש נוסף ברמפה למכולות "40 גם בלא תמיכות עזר.

 • רגלים/מגבהים - מגבה מכני בעל שתי מהירויות. אופציה למגבה הידראולי ידני וחשמלי בתוספת תשלום.

 • "אף מרחף” - בהמכלת מכולה "20 המועמסת על גבי משאית קיים בד"כ רווח בין קצה המשאית לסף הרמפה. הרווח הזה נע בין 20 ס"מ ל-140 ס"מ. כדי להתגבר על הבעייתיות שברווח הזה יש לרמכולה "אף" קונסטרוקטיבי מתקדם "המרחף" מעל לארגז המשאית (או הפול-טריילר, או כל מוביל אחר) ונכנס אל תוך המכולה. אורף האף מותאם לכל מצבי ההמכלה, והוא משמש גשר קבוע בלא שהמזלג של המלגזה צריך לקרטע על קרשים בין הרמפה והמכולה.

 • הגנה על צמיגי המלגזה - הרמכולה נבנתה כך שהמלגזן לא יכול לטעות בכניסה למכולה - בקצה ה"אף" ישנם "מובילים" מעוגלים המנחים את גלגלי המלגזה ואינם מאפשרים להם "לטפס" אל מעבר לדופן. המובילים הללו בנויים בצורה מעוגלת ללא פינות חדות כך שהם אינם יכולים לגרום נזק לצמיגי המלגזה.

 • ניוד קל - הרמכולה קלה לשינוע. יש בה מתקן עזר ייעודי המאפשר למלגזן להתחבר עם קלשון המלגזה ולנייד אותה לפניו ללא צורך לרדת ממושב המפעיל במלגזה.

 • מתאימה לכל מכולה - הרמכולה מתאימה לכל סוגי המכולות, כולל מכולות קירור.

 • חיסכון בדלק ובלאי - לרמכולה יש שיפוע מתון במיוחד, ולכן העלייה לרמכולה צורכת פחות דלק וגורמת לפחות בלאי לצמיגי המלגזות; והירידה מהרמכולה אינה דורשת שימוש מוגבר בבלם. השיפוע המתון מאפשר עבודה רצופה במינימום מאמץ לציוד וחוסך אחוזים ניכרים בהוצאות הדלק, התפעול והבלאי.

 • DOOR & DOOR 20” - כשצריך לפרוק שתי מכולות ניתן לגשת עם הרמכולה אל שני הצדדים של הפול- טריילר (או כל כלי ממנו פורקים) תוך שימוש במגבהים של הרמכולה, וזאת מבלי להעמיס את עגלת המוביל.

 • חוזק מבני - הרמכולה בנויה מפרופילי פלדה חזקה וגמישה (מסוג IPL) מתוצרת משובחת ושני חיבורים מרותכים בלבד לקבלת יציבות רבה יותר וכושר נשיאה גבוה יותר. זרימת הכוחות החלקה ומיעוט הריתוכים מבטיחים עמידות גבוהה בפני שברי מאמץ באיזורי הריתוך (הנובעים מעייפות החומר ומרעידות).

 • עיגון מקסימלי בזמן מינימלי - אביזרים לקשירה ועיגון מהיר מסוג "קרוסבי" המאפשרים עבודה יעילה בבטיחות מירבית.

 • גימור - הרמפה עוברת טיפול למניעת חלודה הכולל הכנה לצביעה ע"י ניקוי חול וצביעה ע"פ מפרט המבטיח עמידות גבוהה למשך שנים רבות.

 • חלקי חילוף - מפרם מתחייבת לספק חלקי חילוף לרמכולה במשך 10 שנים לפחות מיום הייצור.

 • אחריות - מפרם מתחייבת לתקן כל ליקוי הנובע מייצור הרמכולה למשך שנה מיום האספקה (לא כולל נזק כתוצאה מתאונה).

 • תקנים - הרמכולה עומדת בתקני תחבורה מחמירים ותקנים נוספים נדרשים. מפרם הינה חברה מורשית ליצור גשרים וגרורים (טריילרים) מטעם משרד העבודה ונמצאת בפיקוח מכון התקנים. כל הרמפות מתוצרתנו נמסרות עם תעודות בודק מוסמך מטעם משרד העבודה (ללא תוספת תשלום.)

 • רמכולה בהתאמה אישית - מעבר לדגם MARK-C ניתן לייצר רמכולות בהתאמה אישית לפי דרישות הלקוח, כך למשל, מפרם מייצרת רמכולות ייחודיות לצה”ל לפי מפרט מיוחד.

 • מניעת החלקה - מדרך הנסיעה של הרמכולה מותאם לצמיגי המלגזה והם מתפקדים כמו פס שיניים וגלגלי שיניים, צמיגי המלגזות נתפסים במדרך, (בהתאם למרווחים הקיימים בכל סוגי המלגזות), כך שניתן לנסוע עליה באופן בטוח ללא כל סכנת החלקה. תוספת זו מקנה ביטחון למפעיל המלגזה ומאפשרת עבודה יעילה ומהירה - אפילו בזמן גשם. (ברמפות אחרות, אין אפשרות בטוחה לעלות או לרדת כשיורד גשם, מכיוון שבהיעדר אחיזת מדרך מתאימה המלגזה פשוט מחליקה למטה.)

 • שדרוג לנסיעות קשות במיוחד - ניתן לשדרג את גלגלי הרמכולה לגלגלים עשויים מיציקת ברזל - לנסיעה על משטחים קשים כמו בטון וכדו'.

MARK-C מפרט טכני - רמכולה דגם

שם החלק גודל
אורך כללי (A) 1,415-1,360 cm
רוחב פנימי משטח טיפוס 150-155 cm
אורך משטח ייצוב (L1) 350-375 cm
רוחב משטח ייצוב עם אף (L2) 385 cm
רוחב משטח ייצוב ברוטו 240 cm
רוחב משטח ייצוב נטו 220 cm
הרמה והורדה של הרמפה (h) 190-120 cm
אורך משטח ריחוף 150-165 cm
זוית מישור משופע (?) 11.5°-7.3°

שם החלק גודל
1,030 cm אורך מישור משופע (L)
כ-5 טון משקל הרמפה

תחומי פעילות

הנדסה אזרחית קונסטרוקציות פלדה הקמת מפעלים והרכבת מכונות העברת מפעלים והרכבת ציוד מחזור פסולת ואיכות סביבה שיקום נזקים גשרי פלדה מבנים יבילים ופריקים תעלות גזים וארובות עבודות שינוע מיוחדות אחסנה יבשה רמפות ניידות וקבועות מגדלי זיקוק מיכלי איחסון אנטנות ומגדלים גבוהים גרורים ומיכליות עבודות צנרת חסם אש הקמת אולמות ספורט פרוייקטים מיוחדים חיזוק מבנים מפני רעידת אדמה
קטלוג
החטיבה הבטחונית
English
חייגו עכשיו: 072-2570534

רח' יוסף לוי 6
ת.ד. 1165 א.ת.קרית ביאליק 2711101