צור קשר

אודות

מפרם בע"מ נוסדה בשנת 1962 ומאז היוסדה עסקה ועוסקת בתכנון וביצוע פרוייקטים מורכבים במרבית ענפי המשק.

אם זה  פרויקט מורכב , רחוק , בתנאים קשים ולוח זמנים קצר , אנו במפרם מגדירים אותו כפרויקט "מעניין" ולאחר בדיקת התכנות קצרה הוא הופך לפרויקט מאתגר אך אפשרי או פרויקט שמחייב שינויי בתכנון על מנת לאפשר לו להיות אפשרי בעלויות סבירות.

מולטידיסיפלינריות: חברת מפרם הינה קבלן מולטידיסיפלינרי ובעלת יכולת ייצור עצמית במפעלים עם צוות מקצועי וותיק, עובדה זאת מאפשרת למפרם להקטין  תלות במפעלי ייצור חיצוניים ולבצע עבודות ברמה גבוהה הן במפעלים והן בשטח תוך תאום מלא וטיפול צמוד בהיבטים לוגיסטיים כמו שתוכנן מראש.

לוגיסטיקה: מפרם רואה את הלוגיסטיקה של כל פרויקט כחלק חשוב בהבטחת שרשרת אספקה מקצועית שמבטיחה מינימום זמני בטלה ומקסימום יעילות פרוייקטלית

 

המשאב האנושי: המשאב האנושי במפרם מורכב מבעלי מקצוע מהשורה הראשונה , בעלי יכולת חשיבה מחוץ לקופסא ויכולות נוספות לדוגמא: יושרה, מקצועיות, חריצות, נחישות, הקפדה על דיווח, בטיחות וגהות, וכמובן יכולת לפתרון בעיות מורכבות או איתור פוטנציאל לבעיה וטיפול במקרה עוד טרם הופך לבעיה.                 כח האדם במפרם מונה מהנדסים, הנדסאים, מומחים מקצועיים בתחומי מסגרות, בניה, מכניקה, חשמל ופיקוד, מיזוג אוויר, בקרת אקלים ולחות, שינוע, לוגיסטיקה עוד..

החברה מעודדת עובדים צעירים ומוכשרים להתקדם וללמוד על חשבון החברה ולהעשיר את יכולותיהם כך שהדור הוותיק מעביר את הניסיון לדור הצעיר באופן רציף  ובכך נשמרות יכולות החברה לאורך שנים .

ציוד ובטיחות: לצד שימוש בטכנולוגיות מוכחות מפרם מתחדשת באופן רציף גם בציוד מתקדם וטכנולוגיות מתקדמות  אשר  משתלבים יחד עם כח האדם מקצועי ובניהול ובקרה צמודים עם דגש על בטיחות ללא פשרות הן ברצפת הייצור והן באתרי ההקמה.

חוסן פיננסי: לחברה חוסן פיננסי המאפשר מימון תומך פרוייקטים, מפרם ביצעה פרוייקטים רבים במספר מדינות בו זמנית תוך שמירה על כללי הבטיחות ומגבלות הלקוחות השונים.

הלקוחות: במפרם כל לקוח קובע וחשוב ואנו בנויים לתמוך בדרישות ייחודיות ומיוחדות תוך שיתוף פעולה מלא בין נציגי הלקוחות ונציגי מפרם. בשיטת עבודה זו חלק גדול מלקוחות החברה הינם לקוחות חוזרים ולמעשה זוהי אחת הסיבות להמשך קיומה של "מפרם". דרישות הלקוח הן הפקודות שלנו.

רב תחומיות: במהלך השנים צברה "מפרם" ניסיון רב והפכה לחברה רב תחומית המפעילה צוותי עבודה מגוונים ומקצועיים בתחומי פעילות שונים שחלקם מאוד ייחודיים. מפרם ערוכה לספק לכל לקוח את מרבית צרכיו בפרויקטים אלו תחת קורת גג אחת.

אישורים והסמכות: במשך שנות קיומה צברה החברה מספר רב של הסמכות ואישורים שמאפשר לה לבצע עבודות ופרויקטים עבור מגוון עצום של סוגי לקוחות שונים וממדינות שונות ומגופים שונים ומתחומים מגוונים.

בין היתר החברה מוסמכת לתקן איזו 9001 ומפוקחת באופן קבוע על ידי מעבדה בינלאומית.

החברה הינה ספק מוכר ובלתי מוגבל של מגוון רחב של גורמים כולל גורמים בינלאומיים כדוגמת ארגון האומות המאוחדות ועוד.

החברה הינה קבלן בהיקף בלתי מוגבל בתחומי הנדסה אזרחית, קונסטרוקציות פלדה ועוד.. וכמו כן בעלת סיווגים והסמכות נוספות בתחומים שונים.

ליווי הלקוח והשתלבות בפרויקטים נגזרים מהתקופה בה נכנסה מפרם לביצוע, מפרם הקימה מפעלים ואתרים שונים הן מהשלב הראשון או לאחר מכן בשלב הרחבת המפעל, שיפוץ, פירוק ושדרוג, שיקוד נזקי אסונות טבע ושרפות ועוד.

צוותי החברה כוללים מגוון רחב של בעלי מקצוע אשר במידת הצורך מתוגברים על ידי צוותים חיצוניים שמתגברים את החברה.

בטיחות וגהות מעל הכל: במפרם חושבים מראש על פרויקטים ומכינים תוכניות בטיחות וגהות תואמות, זאת לצד הדרכות קבועות, ליווי מורכב ובקרה צמודים של אנשי בטיחות לאורך כל משך הפרויקטים.

אופן חשיבה זה על  בטיחות ועל חשיבה בטיחותית מראש מאפשרת לחברה להימנע מתקלות בטיחות.

תחומי פעילות: במשך השנים התמחתה החברה במספר של תחומים והתמקצעה בכל אחד מהם באופן שזכה לשבחים רבים מלקוחות החברה.

להלן פרוט חלקי של תחומי פעילות החברה:

  • הקמת מפעלים, הרכבת ציוד ומכונות.
  • תכנון וביצוע עבודות הנדסה אזרחיות מגוונות.
  • תכנון וביצוע קונסטרוקציות פלדה, גשרים, אולמות ספורט, תעשיה, חקלאות ועוד…
  • תכנון וביצוע פרויקטים של בניה קלה ובניה משולבת כולל פרויקטים בבניה מתקדמת.
  • תכנון וביצוע מבנים פריקים ויבילים למטרות שונות.
  • תכנון וביצוע מבנים כולל מבנים גדולים וקשיחים לאחסנה יבשה.
  • תכנון ביצוע שדרוגים ושינויי ייעוד במבנים קיימים כולל הסבות מבנים רגילים לחדרים נקיים עם תשתיות שונות.
  • פרויקטים ייחודיים בעלי דרישות שונות אשר מבוצעים על ידי צוותי מפרם שמתארגנים לביצועם תוך כדי שילוב כל היכולות הקיימות בארגון לצד אנשי מקצוע ומומחים חיצוניים המגויסים למטרת ביצוע הפרויקט בלוחות הזמנים והאיכות הנדרשים.